#125 - Elbrich Batstra en Ineke Kooistra: “Rob Jettens succes als leider hangt sterk af van hoe consistent hij blijft”
- Redactie

- Feb 19
- 1 min read
In aflevering 125 van de HR Podcast zijn Elbrich Batstra en Ineke Kooistra te gast, oprichters en drijvende krachten achter executive search-bureau ELiN Partners.
Elbrich Batstra was onder meer voormalig CHRO Monster.com en YoungCapital en Ineke Kooistra CEO van YoungCapital en Circle8Group.
Samen startten zij in 2024 hun nieuwe bureau. Waar ze niet alleen functies invullen, zij geven naar eigen zeggen 'vorm aan de toekomst van leiderschap.'
Je ziet dat organisaties worstelen en zoeken naar een antwoord op de vraag: wie hebben we nu echt nodig om de organisatie verder te brengen?
Host Toine Al spreekt beiden onder meer over wat de leiderschapsdynamiek in organisaties op dit moment zo uitdagend maakt. Hoe je als leider nu echt het verschil kunt maken. Hoe je zorgt voor psychologische veiligheid op de werkvloer en waar jouw impact als leider ophoudt.





Comments