top of page
Search

#123 - Adviseur Duurzame inzetbaarheid Lucie Vriesema: 'Inzetbaarheid is geen workshop, maar een cultuur'

  • Writer: Redactie
    Redactie
  • 4 days ago
  • 1 min read

Duurzaam inzetbaar, we willen het allemaal maar in de praktijk komt het maar niet van de grond. Hoe komt dat?


Als je kijkt naar wat de reden is dat mensen uitvallen dan is dat juist de mentale kant

Organisatieadviseur en trainer ⁠Lucie Vriesema⁠ werkt dagelijks met organisaties die echt stappen willen zetten. Maar ze schuwt ook niet om te benoemen waar het wérkelijk wringt.


In deze aflevering van de HR Podcast spreekt ze daarover met host ⁠Ruud Coumans⁠.

Over medewerkersbetrokkenheid, zingeving, ziekteverzuim, quiet quitting, autonomie en over de duurzame inzetbaarheid van de HR-professional zelf.


ree



Lucie Vriesema is docent bij de training Aan de slag met duurzame inzetbaarheid van HR Academy. In deze training werk je aan een helder en haalbaar inzetbaarheidsbeleid. Met praktische handvatten, feedback en begeleiding ontwikkel je een aanpak die past bij jouw organisatie. Je leert hoe je draagvlak kunt creëren en het beleid succesvol kunt implementeren.

 
 
 

Comments


bottom of page